Premiera teledysku do Lyubov' v kazhdom mgnovenii
Dodane przez koko dnia 09 Apr 2014
Skomentuj!
(0)
Kilka dni temu miała miejsce premiera teledysku do piosenki Lyubov' v kazhdom mgnovenii, która najprawdopodobniej jest ostatnią wspólną produkcją Leny i Julii. Teledysk możecie zobaczyć poniżej.Warto dodać, że wersja telewizyjna nieco różni się od tego co mogliśmy zobaczyć na YouTube. Nie chcemy Wam psuć zabawy więc pominiemy szczegóły. Jak Wam się podoba?

Odpowiedź Julii + wizyta w Krakowie + premiera
Dodane przez koko dnia 25 Feb 2014
Skomentuj!
(0)
Jeżeli ktoś spodziewał się pełnej wyrzutów odpowiedzi Julii na zarzuty pod swoim adresem to się przeliczył. Czarnowłosa połówka t.A.T.u. na pytanie o wideo Leny odpowiedziała bardzo krótko - "Lena, o co Ci chodzi z tym filmikiem?" Julia przyzwyczaiła nas do swojego dość specyficznego podejścia, ale tym razem przeszła samą siebie. Najprawdopodobniej wybrała najlepszą możliwą opcję, bo czy jest lepszy sposób na ośmieszenie przesiąkniętego smutkiem widea Leny niż najzwyklejszy w świecie brak reakcji? Całość możecie obejrzeć poniżej.Podczas wywiadu Julia nie tylko stwierdziła, że wszystko jest w najlepszym porządku i idzie zgodnie z planem, ale zapowiedziała również wizytę w Krakowie, której celem miało być nagranie teledysku. Z perspektywy Leny wszystko nie wyglądało tak kolorowo. Uprzedziła iż zjawi się na planie, ale tylko pod warunkiem, że nie będzie musiała konfrontować się z Volkovą. Niestety nieznany jest termin, w którym będzie nam dane obejrzeć efekty pracy dziewczyn w naszym kraju.

Mimo dramatów, które ostatnio zafundowały nam Lena i Julia, premiera Любовь в каждом мгновении przebiegła bez większych problemów. Jak podoba Wam się najprawdopodobniej ostatni wspólny utwór t.A.T.u.?

Reaktywacja i po reaktywacji
Dodane przez koko dnia 18 Feb 2014
Skomentuj!
(0)
I to by było na tyle. Nie mamy pojęcia czy w historii muzyki rozrywkowej doszło do krótszej reaktywacji zespołu niż ta, którą sprezentowały nam Julia i Lena. Huczne zapowiedzi singla i koncertów miały zwiastować nowy rozdział w historii zespołu, ale fani będą musieli obejść się smakiem.

Dzisiaj rano Lena opublikowała wideo, które rozwiewa wszelkie wątpliwości co do tego czy zespół powróci. Katina jednoznacznie stwierdza iż "z powodu niewłaściwego zachowania Julii wobec mnie, jestem zmuszona ogłosić, że jakakolwiek nasza współpraca w przyszłości stała się niemożliwa." Według słów Leny, zostało jej postawione ultimatum: albo będąc w t.A.T.u. podporządkuje się wizji Julii i jej teamu w sprawach rozwoju zespołu albo Julia znajdzie sobie "innego rudzielca". Ponadto, Julia miała zagrozić, że dzięki swoim wpływom zablokuje rozwój kariery solowej Leny w Rosji. Informację w takim kształcie podał również oficjalny profil zespołu na Facebooku.

Czekamy na odpowiedź Julii, a tymczasem poniżej zamieszczamy piosenkę, którą dziewczyny zaśpiewały 14 lutego, a także dzisiejszą wiadomość od Leny.
Po dość długiej nieobecności...
Dodane przez koko dnia 13 Feb 2014
Skomentuj!
(0)
Strona powraca pod dość długiej przerwie spowodowanej drobnymi problemami technicznymi. Wracamy ze świetnymi informacjami. Już 14 lutego t.A.T.u. zaprezentują nowego singla podczas imprezy Big Love Show mającej miejsce w jednym z największych europejskich obiektów tego typu - kompleksie sportowo-widowiskowym Olimpijskij. Czy sądzicie, że to powrót na dobre i dziewczyny odpuszczą sobie kariery solowe? Na Wasze opinie jak zwykle czekamy w komentarzach oraz na forum!


t.A.T.u. w reklamie Snickersa!
Dodane przez szym dnia 17 Oct 2013
Skomentuj!
(0)
Jak dobrze wiecie, Julia i Lena nagrywały w ubiegłym miesiącu reklamę słodyczy w Japonii. Dzisiaj już wiemy, że t.A.T.u. reklamuje tam Snickersa! Wczoraj odbyła się prezentacja reklamy połączona z konferencją prasową i krótkim występem dziewczyn.

Zobaczcie ten całkiem udany spot! Jak wrażenia?

<< Poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 13 ... 15 ... 17 ... 19 ... 21 ... 23 ... 25 ... 27 ... 29 ... 31 ... 33 ... 35 ... 37 ... 39 ... 41 ... 43 ... 45 ... 47 ... 49 ... 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 NastÍpne >>

Powered by CuteNews